Projekty, do kterých jsme zapojeni

1. Medvídek Nivea   (info o projektu -  www.nivea.cz/Tipy-and-rady/ext/cz-CZ/Medvidek)

001

2. Celé Česko čte dětem (info o projektu - www.celeceskoctedetem.cz/cz/menu/30/o-nas/o-kampani/)

 002

3. Recyklohraní (info o projektu - www.recyklohrani.cz/cs/documents/about-project/)

 003

4. Naše mateřská škola se přihlásila do šablon vyhlášených MŠMT s projektem pod názvem : "50 párů nožiček, 50 rozdílných dětiček." Pro mateřskou školu jsme získali 300000,-Kč. Peníze jsou použity na semináře a pomůcky. Již bylo zakoupeno: Trojhranné tužky a pastelky, 5 ks interaktivní programů, Velká abeceda, Dětská geometrie, 8 ks souborů pohádek, Barevné hranolky, Pracovní listy Logico, Beruška Nella, Ringo, Rondos Vario XXL, Papillon XXL, Najdi Montyho XXL, Vrtačka, Vzdělávací box Školka hrou, Šroubování, Kuličkový hlavolam, Sestava množin, Digitální fotoaparát, kamera, mikroskop, Robotocká včelka Bee-Bot, CD přehrávač, Dobíjecí stopky, Mikrofon, Minidetektory kovů, Mluvíce skřipce, Barevné bzučáky, Super sada na třídění, Ptáci v hnízdě, Budík Jumbo sekundová + minutový, Kostra - skládačka, Tělesa, Odměrné válce, litrové nádoby, Knihy Emušáci Ferda a jeho mouchy

5. Velká Stonožka se bude celý rok věnovat projektu s environmentální tématikou, do které se zapojí celé rodiny.

6. Další projekt, do kterého jsme se zapojili a bude ve spolupráci s rodiči je od společnosti Domestos. Bližší informace budeme průběžně podávat.

7. Úplně nový projekt na tento školní rok je od české obce sokolské pro Velkou Stonožku pod názvem "Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky." Jedná se o sportovní všestrannost.