Projekty, do kterých jsme zapojeni

1. Medvídek Nivea   (info o projektu -  www.nivea.cz/Tipy-and-rady/ext/cz-CZ/Medvidek)

001

2. Celé Česko čte dětem (info o projektu - www.celeceskoctedetem.cz/cz/menu/30/o-nas/o-kampani/)

 002

 

3. Naše mateřská škola se přihlásila do šablon vyhlášených MŠMT s projektem pod názvem : "50 párů nožiček, 50 rozdílných dětiček." Pro mateřskou školu jsme získali 300000,-Kč. Peníze jsou použity na semináře a pomůcky. Již bylo zakoupeno: Trojhranné tužky a pastelky, 5 ks interaktivní programů, Velká abeceda, Dětská geometrie, 8 ks souborů pohádek, Barevné hranolky, Pracovní listy Logico, Beruška Nella, Ringo, Rondos Vario XXL, Papillon XXL, Najdi Montyho XXL, Vrtačka, Vzdělávací box Školka hrou, Šroubování, Kuličkový hlavolam, Sestava množin, Digitální fotoaparát, kamera, mikroskop, Robotocká včelka Bee-Bot, CD přehrávač, Dobíjecí stopky, Mikrofon, Minidetektory kovů, Mluvíce skřipce, Barevné bzučáky, Super sada na třídění, Ptáci v hnízdě, Budík Jumbo sekundová + minutový, Kostra - skládačka, Tělesa, Odměrné válce, litrové nádoby, Knihy Emušáci Ferda a jeho mouchy.

Po úspěšném ukončení jsme se přihlásili do šablon II a III pod názvem "Malým krůčkem do velkého světa". Celkem jsme obdrželi téměř 700 000,- Kč. Z druhých šablon se zakoupily didaktické pomůcky na matematickou pregramotnost a polytechnické vzdělávání, bubny Klacks, kostkoviště, PC počítač, interaktivní panel. Ze třetích šablon bude financována personální podpora školního asistenta.

4. Opět jsme se přihlásili do projektu v tomto  školním roce  od české obce sokolské pod názvem "Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky." Jedná se o sportovní všestrannost.